Фільтр повітряний DAF Xf105 (Truck) (вир-во MANN) C28028
3 455 ₴
3 109,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4411996481-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний DAF Xf105 (Truck) (вир-во MANN)

КОД ТОВАРУ
4411996481

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
C28028
(MANN-FILTER)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4U | 38510DF | 4U Autoparts | 38510DF | BOSCH | F026400514 |
| BOSS FILTERS | BS01084 | CLEAN FILTERS | MA1492 | DAF | 1931680 |
| DAF | 1638054 | DAF | 1931684 | DENCKERMANN | A149008 |
| DIAMAX | DA5006 | DONALDSON | P786443 | Donaldson-AU | P786443 |
| DT | 545150 | FEBI BILSTEIN | 35578 | FI.BA | FC535 |
| FI.BA filter | FC535 | FIL FILTER | HP2630 | FILTRON | AM4771 |
| FLEETGUARD | AF27689 | GUD | ADG1667R | GUD FILTERS | ADG1667R |
| HENGST FILTER | E794L | HENGSTENBERG | E794L | KNECHT | LX2838 |
| KOLBENSCHMIDT | 50014547 | LEINA | QF36A00111 | M-Filter | A854 |
| MagnetiMarelli | 154072371420 | MAHLE | LX2838 | MANN-FILTER | C28028 |
| MANN-FILTER | C28003 | MECAFILTER | FA3473 | MISFAT | R645 |
| OREX | 452006 | PE Automotive | 08915300A | POLCAR | BSF026400514 |
| PZL Filters | WA202210S | PZL SEDZISZOW | WA202210S | RACOR | PFA6627 |
| RIDER | RD1280 | ROVER | 1638054 | SAMPA | 051204 |
| Sofima | S7B45A | SogefiPro | FLI9108 | Stellox | 8121075SX |
| STEP FILTERS | AE43140 | UFI | 27B4500 | WIX FILTERS | 93329E |
| Германия | 8121075SX | Ећampiyon Filtre | CR0125FR | Ећampiyon Filtre | CR0125 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C28028 |
| Виробник | Mann Filter |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 507 мм |
| Внутрішній діаметр | 149 мм |
| Зовнішній діаметр | 261 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3.26000 |
| Висота паковання | 530 |
| Довжина паковання | 300 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4411996481 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Негабарит | Негабарит |
| Ширина паковання | 300 |
| код УКТЗЕД | 8421310000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 109,50 ₴



