Підшипник маточини DAF, RVI, Scania (вир-во FAG) 32022X
3 216 ₴
2 894,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900220683-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DAF, RVI, Scania (вир-во FAG)

КОД ТОВАРУ
6900220683

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
32022X
(FAG)
| Характеристика |
|
|
| Підшипники, ущільнювачі |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр [мм] |
|
|
| Ширина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BBC | 2007122 | Bergkraft | BK7702022 | CRAFT BEARINGS | CRF32022 |
| DAF | 1242776 | DAF | 1453936 | DT | 116042 |
| FAG | 32022X | FEBI BILSTEIN | 19777 | Fersa | 32022XF |
| INA | 722056110 | KASSBOHRER | 6691450000 | KINEX BEARINGS, a.s. | 200712232022 |
| KOYORAD | 32022JR | MEC-DIESEL | 641245 | MERCEDES-BENZ | A0029815005 |
| MERCEDES-BENZ | 0079810205 | MERCEDES-BENZ | A0059819005 | MERCEDES-BENZ | A0079810205 |
| MERCEDES-BENZ | 0029815005 | MERCEDES-BENZ | 0059819005 | NSK | 32022 |
| NSK | HR32022XJ | NSK-RHP | 32022 | NSK-RHP | HR32022XJ |
| NTE | 200712232022 | NTN-SNR | HDB085 | NTN-SNR | 32022A |
| PE Automotive | 07095410A | RENAULT | 5001014916 | RENAULT | 5000021895 |
| RIDER | 2007122М32022Х | SCANIA | 000351715 | SCANIA | 351715 |
| SCANIA | 000362226 | SCANIA | 00351715 | SCANIA | 0362226 |
| SCANIA | 0351715 | SCANIA | 362226 | SCANIA | 00362226 |
| SCANIA | 264960 | SCHAEFFLER GRUPPE | 32022XXL | SKF | VKHB2281 |
| SKF | 32022X | SKF | 32022XQ | Stellox | 8440335SX |
| Templin | 110500246440 | TIMKEN | 32022X | TIMKEN | SET1052 |
| Дорожня карта | 2007122М32022Х | ЕПК(ГПЗ-1, ГПЗ-3, ГПЗ-15) | У2007122А | СКФ Украина | 2007122 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Підшипник RENAULT TRUCKS Midliner | Підшипник SCANIA 3 - series | Підшипник SCANIA 2 - series |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32022X |
| Виробник | FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 170 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 3.13000 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 110 |
| Висота паковання | 35 |
| Довжина паковання | 140 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 170 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900220683 |
| Підшипники, ущільнювачі | Підшипники |
| Ширина [мм] | 39.8 |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 8482200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 894,40 ₴



