Колодки гальм. диск. (Компл. на вісь) DAF SB; MAN LION S STAR; BOVA FUTURA; NEOPLAN (вир-во TRW) GDB5087
7 080 ₴
6 372 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900388492-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальм. диск. (Компл. на вісь) DAF SB; MAN LION S STAR; BOVA FUTURA; NEOPLAN (вир-во TRW)

КОД ТОВАРУ
6900388492

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
GDB5087
(TRW)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Колодки гальм. диск. (Компл. на вісь) DAF SB; MAN LION S STAR; BOVA FUTURA; NEOPLAN (вир-во TRW)
WVA 29747
Комплект з 8 шт (2 коробки)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Датчик износа |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | A8284000209 | MERCEDES-BENZ | 0054206820 | MERCEDES-BENZ | A0054206820 |
| MERCEDES-BENZ | 54206820 | MERCEDES-BENZ | 8284000209 | MERCEDES-BENZ | 8285000235 |
| MERCEDES-BENZ | A8285000235 | NEOPLAN | 180220062 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки MAN LION S STAR | Колодки NEOPLAN Jetliner | Колодки NEOPLAN N-Serie |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB5087 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 139.5 мм |
| Висота | 121 мм |
| Товщина | 32 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 12.55000 |
| Виконання осі | KNORR K 85 |
| Висота паковання | 130 |
| Датчик зносу | не підготовлена для датчика зносу |
| Довжина паковання | 290 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01167/859 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900388492 |
| Негабарит | Негабарит |
| Товщина (мм) | 32 |
| Ширина паковання | 280 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 372 ₴



