

Сайлентблок 20*60*60 стабілізатора DAF CF65,75,85,LF55,95XF (вир-во Febi) 22889
892 ₴
802,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 572914-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок 20*60*60 стабілізатора DAF CF65,75,85,LF55,95XF (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
572914

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
22889
(FEBI BILSTEIN)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Сайлентблок 20*60*60 стабілізатора DAF CF65,75,85,LF55,95XF (вир-во Febi)
60х20х60мм
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| № документа якості |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 22657AP | AUGER | 51860 | AUGER | 53426 |
| AUGER | 1860 | Automotive RYME | 322060 | AYD | 7211546 |
| AYD OE - Excellence | 7211546 | Bergkraft | BK8503618 | BOGE | 22100003401H |
| CASALS | 7737 | CONTECH Group Co | 72597CNT | CPB | 508226 |
| CUYMAR | 4703351 | CUYMAR | 4703618 | DAF | 1283618 |
| DAF | 1283618S2 | DAF | 1283618S | DAF | 1283618S1 |
| DT | 513127 | DT | 590036 | DT | 590038 |
| DT | 590039 | FEBI BILSTEIN | 22889 | FIRST LINE | 1860 |
| FIRST LINE | 6001283618 | IMEX | IMX0031283618 | IMEX | 22657AP |
| Lema | 100305 | Lemforder | 2671901 | Lemforder | 26719 |
| MDR | GSP513127 | MEYLE | 14340320006 | MEYLE | 14360100007 |
| MEYLE | 14360100025 | OREX | 430003 | PE Automotive | 10306700A |
| PE Automotive | 10306700 | RIDER | 100021 | RYME | 322060 |
| S-TR | STR120812 | SAMPA | 050031 | SAMPA | 050534 |
| SAMPA | 050535 | SASIC | T255019 | SEM | 9049 |
| SEM | 9156 | SEM | 9157 | SIDEM | 14077 |
| SKF | VKDCV09045 | Stellox | 8409524SX | Stellox | 8445601SX |
| Templin | 041600282070 | Templin | 041100282070 | Templin | 028207 |
| Templin | T028207 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сайлентблок Volvo FH 16 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22889 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,580 |
| Висота паковання | 55 |
| Довжина паковання | 55 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 572914 |
| Сторона установки | Задня вісь двостороння |
| Ширина паковання | 55 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
| № документа якості | ISO 9001:2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802,80 ₴



