Сальник диференціалу (вир-во Corteco) 01020467B
835 ₴
751,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900375125-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник диференціалу (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900375125

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01020467B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 01020467B | Corteco | 01020467 | DT | 420508 |
| Elring | 104290 | MAN | 06562890349 | MEC-DIESEL | 521072 |
| MERCEDES-BENZ | 0179972547 | MERCEDES-BENZ | A0179972547 | SAMPA | 010220 |
| Stellox | 8101224SX |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник MAN TGA | Сальник MAN F 90 | Сальник MAN F 2000 |
| Сальник MAN TGM | Сальник MAN M 2000 L | Сальник Mercedes-Benz ACTROS |
| Сальник Mercedes-Benz ATEGO | Сальник Mercedes-Benz ATEGO 2 | Сальник Mercedes-Benz ACTROS MP2 / MP3 |
| Сальник Mercedes-Benz AXOR | Сальник Mercedes-Benz VITO / MIXTO фургон (W639) | Сальник Mercedes-Benz ECONIC |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01020467B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.06100 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 80 |
| Висота паковання | 13 |
| Довжина паковання | 107 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 100 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900375125 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Ширина паковання | 107 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 751,50 ₴



