Сальник маточини (вир-во Corteco) 12013365B
646 ₴
516,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4487150073-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4487150073

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12013365B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 12013365 | Corteco | 12013365B | FEBI BILSTEIN | 104501 |
| IVECO | 2960684 | IVECO | 42486470 | MAN | 81965010410 |
| MAN | 90900991024 | MEC-DIESEL | 521033 | RENAULT | 5000590879 |
| VOLVO | 3466828 | VOLVO | 346682 | VOLVO | 67709642 |
| ZF Parts | 0734300024 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник MAN M 90 | Сальник MAN L 2000 | Сальник MAN M 2000 L |
| Сальник MAN M 2000 M | Сальник MAN TGL | Сальник MAN G 90 |
| Сальник RENAULT TRUCKS Midliner | Сальник RENAULT TRUCKS G | Сальник RENAULT TRUCKS Manager |
| Сальник RENAULT TRUCKS MASCOTT c бортовой платформой/ходовая часть | Сальник Volvo FL 6 | Сальник Volvo F 6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013365B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.03500 |
| Висота 1 [мм] | 10 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 60 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 90 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 74 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4487150073 |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 90 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,80 ₴



