

Втулка 36,5x58,5x48 ресори MB (вир-во Febi) 01503
569 ₴
455,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6429117-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 36,5x58,5x48 ресори MB (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
6429117

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01503
(FEBI BILSTEIN)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Втулка 36,5x58,5x48 ресори MB (вир-во Febi)
58х36х48мм
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| № документа якості |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Материал |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| MERCEDES-BENZ | A6733200250 | MERCEDES-BENZ | 6733200250 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Alfa Romeo 75 (162B_) | Втулка Alfa Romeo 155 (167_) | Втулка Alfa Romeo 33 (905_) |
| Втулка Alfa Romeo ALFASUD SPRINT (902_) | Втулка Alfa Romeo 33 SPORTWAGON (907B_) | Втулка Alfa Romeo 33 (907A_) |
| Втулка Alfa Romeo 33 SPORTWAGON (905A_) | Втулка Alfa Romeo 90 (162_) | Втулка Mercedes-Benz LK/LN2 |
| Втулка Mercedes-Benz O 301 | Втулка Mercedes-Benz O 402 | Втулка SAAB 9-5 (YS3G) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 01503 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 58 мм |
| Матеріал | Гума |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,2 |
| Висота паковання | 70 |
| Довжина паковання | 70 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6429117 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Ширина паковання | 50 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
| № документа якості | ISO 9001:2000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455,20 ₴



