



Інтеркулер SCANIA 4 (вир-во NRF) 309018
23 646 ₴
21 281,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44131128954-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер SCANIA 4 (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
44131128954

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
309018
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання гальмівного супорта |
|
|
| Сторона монтажу |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Рік виробництва до |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 733001O | AHE | 733001 | AKS DASIS | 277030N |
| AKS DASIS | 277000N | AUTOGAMMA | 400338 | AVA COOLING | SCA4011 |
| AVA COOLING | SC4011 | BEHR | 8ML376724041 | Behr Hella Service | 8ML376724041 |
| BTS Turbo | L970255 | DAF | 2194195 | DAF | 1325086 |
| DAF | 1439581 | DAF | 1676184 | DAF | 1633705 |
| DT | 6001676184 | DT | 111250 | EACLIMA | 36A63001 |
| FRIGAIR | 07223001 | HELLA | 8ML376724041 | JDEUS | M841004A |
| JDEUS | 841M04 | MAHLE | CI100000P | MAN | 1516492 |
| Nissens | 96960 | NRF | 309018 | PRASCO | SCA4011 |
| PRASCO | SC4011 | SAMPA | 042022 | SATO TECH | I10194 |
| SCANIA | 570476 | SCANIA | 1394140 | SCANIA | 570490 |
| SCANIA | 1373517 | SCANIA | 1477051 | SCANIA | 1510014 |
| SCANIA | 147701 | SCANIA | 1570472 | SCANIA | 1570467 |
| SCANIA | 1373717 | SCANIA | 10570467 | SCANIA | 570467 |
| SCANIA | 1764885 | SCANIA | 570472 | SCANIA | 1570476 |
| SCANIA | 1430718 | SCANIA | 10570472 | SCANIA | 1408882 |
| SCANIA | 10570476 | SCANIA | 1384059 | SCANIA | 10570490 |
| SCANIA | 1570490 | SCANIA | 1516492 | Stellox | 8110808SX |
| TEMPEST | 42960 | THERMOTEC | DASC001TT | TitanX | IX149001 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0440088 | Valeo | 817772 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Інтеркулер SCANIA 4 - series |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 309018 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина ядра радіатора | 825 мм |
| Ширина ядра радіатора | 797 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 62 |
| Ширина паковання | 1040 |
| код УКТЗЕД | 8708913500 |
| Код товару | 44131128954 |
| Рік виробництва до | 12/1982 |
| Базова одиниця | шт. |
| Негабарит | Негабарит |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Імпортований | Да |
| Вага (кг) | 27 |
| Висота паковання | 170 |
| Довжина паковання | 1070 |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 281,40 ₴



