Сальник маточини (вир-во Corteco) 01026691B
856 ₴
770,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4487150015-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
4487150015

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01026691B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Corteco | 01026691B | DT | 645171 | FEBI BILSTEIN | 45370 |
| MAN | 81965030220 | MEC-DIESEL | 520103 | PE Automotive | 10043100A |
| PE Automotive | 14038000A | PE Automotive | 03039600A | PE Automotive | 02003600A |
| PE Automotive | 25021100A | PETERS | 25021100A | RENAULT | 5001850333 |
| Stellox | 8101370SX | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0524044 | ZF Parts | 0734319459 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник MAN TGA | Сальник MAN F 90 | Сальник MAN F 2000 |
| Сальник MAN TGM | Сальник MAN TGL | Сальник NEOPLAN Euroliner |
| Сальник RENAULT TRUCKS Kerax | Сальник RENAULT TRUCKS Magnum | Сальник RENAULT TRUCKS Premium 2 |
| Сальник RENAULT TRUCKS Maxter | Сальник RENAULT TRUCKS Premium | Сальник RENAULT TRUCKS Midlum |
| Сальник Volvo FL |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01026691B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.08500 |
| Висота 1 [мм] | 12 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 105 |
| Висота паковання | 20 |
| Довжина паковання | 140 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 125 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 4487150015 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Тип кручення | лівому крученню |
| Ширина паковання | 140 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770,40 ₴



