

Втулка 53*56 стабілізатору MB Actros (вир-во Febi) 27528
703 ₴
632,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 64001007775-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка 53*56 стабілізатору MB Actros (вир-во Febi)

КОД ТОВАРУ
64001007775

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
27528
(FEBI BILSTEIN)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| APPLUS | 23172AP | AUGER | 54200 | AYD | 7212061 |
| AYD OE - Excellence | 7212061 | Bergkraft | BK29121021SP | BORG & BECK | BSK33163 |
| CASALS | 80802 | CUYMAR | 47085181 | DT | 480877 |
| FEBI BILSTEIN | 27528 | Federal Mogul | DBSB10409 | IMEX | IMX0010003265181 |
| MERCEDES-BENZ | A0003265181 | MERCEDES-BENZ | 0003265181 | MEYLE | 0360100011 |
| OREX | 132102 | PE Automotive | 01332800A | PE Automotive | 01332800 |
| RIDER | 190386 | ROTA | 2057666 | SAMPA | 011264 |
| SEM | 8129 | Stellox | 8408139SX | Templin | 041201936760 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0130217 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Втулка Ford GRANADA (GU) | Втулка Mercedes-Benz ACTROS MP2 / MP3 | Втулка Mercedes-Benz ACTROS |
| Втулка Mercedes-Benz AXOR 2 | Втулка Mercedes-Benz AXOR | Втулка Mercedes-Benz S-CLASS купе (C126) |
| Втулка Mercedes-Benz G-CLASS (W460) | Втулка Mercedes-Benz T1 ФУРГОН (601, 611) | Втулка Opel ASCONA C (J82) |
| Втулка Opel ASCONA C НАКЛОННАЯ ЗАДНЯЯ ЧАСТЬ (J82) | Втулка Suzuki SPLASH (EX) | Втулка Toyota URBAN CRUISER (_P1_) |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27528 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина | 56 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Внутрішній діаметр | 52 мм |
| Зовнішній діаметр | 87 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0,47 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 64001007775 |
| Сторона установки | Задня вісь двостороння |
| Товщина (мм) | 56 |
| Ширина паковання | 100 |
| код УКТЗЕД | 4016995790 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 632,70 ₴



