

Фільтр повітряний 93234E/K1153 (вир-во WIX-Filtron) 93234E
1 065 ₴
958,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 46101445-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний 93234E/K1153 (вир-во WIX-Filtron)

КОД ТОВАРУ
46101445

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
93234E
(WIX FILTERS)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Форма |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 3F QUALITY | 1485 | 4U | 38600ME | 4U Autoparts | 38600ME |
| ACR | 321485 | Bergkraft | BK7500218 | BOSCH | 1987431154 |
| BOSS FILTERS | BS02006 | Corteco | 21653003 | DAIMLER | A0008301218 |
| DAIMLER | 8301218 | DAIMLER | 0008301218 | DENCKERMANN | M119010 |
| DONALDSON | P784473 | Donaldson-AU | P784473 | DT | 462789 |
| FEBI BILSTEIN | 44178 | FI.BA | CF52 | FI.BA filter | CF52 |
| FIL FILTER | HC7053 | FILTRON | K1153 | FLEETGUARD | AF55722 |
| FRIGAIR | 14062054 | FRIGAIR | 14064054 | HENGST FILTER | E982LI |
| HENGSTENBERG | E982LI | HOFFER | 17259F | KNECHT | LA43 |
| KOLBENSCHMIDT | 50013956 | M-Filter | K9030C | MagnetiMarelli | 154068888380 |
| MAHLE | LA43 | MANN-FILTER | CU3855 | MEAT&DORIA | 17259F |
| MERCEDES-BENZ | A0008301218 | MERCEDES-BENZ | 8301218 | METAL LEVE | LA43 |
| MEYLE | 0123190023 | PE Automotive | 01061200A | POLCAR | BS1987431154 |
| PURRO | PURHC0563 | SAKURA | CA5301 | SAKURA Automotive | CA5301 |
| SAMPA | 202222 | SCT | SA1147 | SCT Germany | SA1147 |
| SIARIA | V3924 | SIARIA | H3909 | SIVENTO | G924 |
| SIVENTO | G909 | SIVENTO | P909 | Sofima | S3221C |
| SogefiPro | PC8116 | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0159011 | UFI | 5322100 |
| UNICO FILTER | AC3740 | UNIFLUX FILTERS | XC105 | VAICO | V30301047 |
| Valeo | 716011 | WIX FILTERS | 93234E | ZAFFO | ZF017 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Фільтр Mercedes-Benz ACTROS | Фільтр Mercedes-Benz ACTROS MP2 / MP3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 93234E |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина | 388 мм |
| Ширина | 139 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота паковання | 60 |
| Довжина паковання | 180 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 46101445 |
| Форма | кутовою |
| Ширина паковання | 470 |
| код УКТЗЕД | 8421391520 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958,50 ₴



