Колодки гальм. диск. (компл. на вісь) RVI MAGNUM,PREMIUM, ROR, VOLVO (вир-во REMSA) JCA1257.00
4 405 ₴
3 964,50 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44001137799-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальм. диск. (компл. на вісь) RVI MAGNUM,PREMIUM, ROR, VOLVO (вир-во REMSA)

КОД ТОВАРУ
44001137799

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
JCA1257.00
(Remsa)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Колодки гальм. диск. (компл. на вісь) RVI MAGNUM,PREMIUM, ROR, VOLVO (вир-во REMSA)
WVA29174
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вага [кг] |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Знак відповідності нормам |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | T221350 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | KTGC462K021AA | IVECO | 20568711 |
| IVECO | 20568714 | MAN | 5001864364 | MAN | 5001864363 |
| RENAULT | 7421399929 | RENAULT | 7421496555 | RENAULT | 7423149533 |
| RENAULT | 7421399299 | RENAULT | 7422921057 | VOLVO | 20560412 |
| VOLVO | 23149532 | VOLVO | 21559994 | VOLVO | 20566412 |
| VOLVO | 21024701 | VOLVO | 21399929 | VOLVO | 21488185 |
| VOLVO | 21495550 | VOLVO | 21352570 | VOLVO | 21494550 |
| VOLVO | 21024702 | VOLVO | 20526568 | VOLVO | 21496550 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки RENAULT TRUCKS Premium 2 | Колодки RENAULT TRUCKS Magnum | Колодки Volvo FE |
| Колодки Volvo FH 16 | Колодки Volvo FH | Колодки Volvo 7700 |
| Колодки Volvo 8500 | Колодки Volvo 8700 | Колодки Volvo 9700 |
| Колодки Volvo 9900 | Колодки Volvo FM | Колодки Volvo FL II |
| Колодки Volvo FM 10 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JCA125700 |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина | 249.5 мм |
| Висота | 106.8 мм |
| Товщина | 29 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 11,54 |
| Виконання осі | MERITOR ELSA 225-3 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 270 |
| Знак відповідності нормам | E9 90R - 01166/2045 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 44001137799 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Сторона установки | передний мост |
| Товщина (мм) | 29 |
| Ширина паковання | 160 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 964,50 ₴



