Колодки гальм. диск. (компл. на вісь) MB ACTROS MP3 (вир-во REMSA) JCA1480.80
4 966 ₴
4 469,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 44001137823-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальм. диск. (компл. на вісь) MB ACTROS MP3 (вир-во REMSA)

КОД ТОВАРУ
44001137823

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
JCA1480.80
(Remsa)

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ
Колодки гальм. диск. (компл. на вісь) MB ACTROS MP3 (вир-во REMSA)
WVA29246
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Виконання осі |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Товщина [мм] |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AIR FREN | 2129246 | ALLIED SIGNAL | 2924605390 | BERAL | 2924635004171213 |
| BERAL | 2924635004171113 | BERAL | 29246 | BSG | BSG60200017 |
| C.E.I. | 584096 | CASALS | BKM246 | CEI | 584096 |
| Cifam | 8229340 | COMLINE | CBP9080MK | COMLINE | ACV080HD |
| DACO Germany | 355035 | DT | 490936 | EMMERRE | 960797E3 |
| EMMERRE | 960797 | FEBI BILSTEIN | 16997 | FENOX | BP44018 |
| FERODO | FCV4417PTS | fri.tech. | 9500 | FTE | 9502500 |
| FTE | 9502520 | FTE | 9502900 | FTE | 9502920 |
| GMW | BDP29246MC | KAWE | JCA148081 | KAWE | 88101 |
| KAWE | JCA148000 | KAWE | JCA148080 | KAWE | JCA148001 |
| Knorr Bremse | K046773K50 | Knorr Bremse | K035471K50 | LPR | 05P1777 |
| MERCEDES-BENZ | A006421420 | MERCEDES-BENZ | 0064201420 | MERCEDES-BENZ | 006421420 |
| MERCEDES-BENZ | A0064201420 | MERITOR | MAX246K | MERITOR | MDP3246K |
| Metelli | 2209340 | NiBK | PN0921 | OREX | 142037 |
| Remsa | JCA148080 | Remsa | JCA148000 | Remsa | JCA148001 |
| Remsa | JCA148081 | RIDER | RD29246PRF | RIDER | RD29246PRO |
| RIDER | ST29246PRO | RIDER | RD29246STD | ROADHOUSE | JSX2148000 |
| ROADHOUSE | JSX2148080 | ROADHOUSE | JSX2148001 | ROADHOUSE | JSX2148081 |
| SAMPA | 096622 | SBP | 07P29246 | Stellox | 8511457SX |
| TEXTAR | 2924601 | TRU | 419DP | Trusting | 9500 |
| TRW | GDB5111 | TRW | GDB5117 | Valeo | 882481 |
| Valeo | 882281 | Valeo | 882271 | Valeo | 882471 |
| Winnard | WP1562EVO | Winnard | WP1562 | Winnard | WP1562E |
| WOKING | JSA1580310 | WOKING | JSA1580311 | WVA | 29246 |
| WVA | 29247 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Колодки Mercedes-Benz ACTROS MP4 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | JCA148080 |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Довжина | 244.5 мм |
| Товщина | 29.7 мм |
| Висота | 111.2 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | компл |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 5.10000 |
| Виконання осі | KNORR SM7 |
| Висота паковання | 140 |
| Довжина паковання | 150 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 44001137823 |
| Сторона установки | передний мост |
| Товщина (мм) | 29,7 |
| Ширина паковання | 270 |
| код УКТЗЕД | 8708309198 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 469,40 ₴



