Сальник маточини (вир-во Corteco) 01016684B
937 ₴
843,30 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900374996-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900374996

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
01016684B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| RENAULT | 0024472667 | RENAULT | 5000788490 | RENAULT | 5000671980 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник MAN F 90 | Сальник Mercedes-Benz SK | Сальник NEOPLAN Euroliner |
| Сальник RENAULT TRUCKS Kerax | Сальник RENAULT TRUCKS Midliner | Сальник RENAULT TRUCKS G |
| Сальник RENAULT TRUCKS Manager | Сальник RENAULT TRUCKS R | Сальник RENAULT TRUCKS Magnum |
| Сальник RENAULT TRUCKS Maxter | Сальник RENAULT TRUCKS C | Сальник RENAULT TRUCKS Major |
| Сальник RENAULT TRUCKS Midlum | Сальник RENAULT TRUCKS Premium | Сальник SCANIA 4 - series |
| Сальник VW L 80 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01016684B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Передня вісь |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.21800 |
| Висота 1 [мм] | 15 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 120 |
| Висота паковання | 15 |
| Довжина паковання | 167 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 160 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900374996 |
| Сторона установки | передний мост |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Ширина паковання | 167 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 843,30 ₴



