Сальник маточини (вир-во Corteco) 12013870B
1 120 ₴
1 008 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900377066-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900377066

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12013870B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Материал |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Висота 2 [мм] |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| VOLVO | 010895522 | VOLVO | 001089552 | VOLVO | 01089552 |
| VOLVO | 10895522 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник DAIHATSU CHARADE III (G100, G101, G102) | Сальник DAIHATSU ROCKY Soft Top (F7, F8) | Сальник DAIHATSU ROCKY Hard Top (F7, F8) |
| Сальник DAIHATSU WILDCAT/ROCKY (F75) | Сальник Hyundai PONY (X-2) | Сальник Hyundai PONY / EXCEL седан (X-2) |
| Сальник Mercedes-Benz /8 купе (W114) | Сальник Mercedes-Benz NG | Сальник SCANIA 4 - series |
| Сальник Subaru LEONE I (AB) | Сальник Subaru LEONE I Hatchback | Сальник Subaru LEONE I универсал |
| Сальник Volvo F 12 | Сальник Volvo F 16 | Сальник Volvo FL 7 |
| Сальник Volvo FL 10 | Сальник Volvo N 10 | Сальник Volvo F 7 |
| Сальник Volvo F 6 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013870B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | NBR |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 110 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.26000 |
| Висота 1 [мм] | 12 |
| Висота 2 [мм] | 21 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 110 |
| Висота паковання | 35 |
| Довжина паковання | 166 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 140 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900377066 |
| Тип кручення | змінне кручення |
| Ширина паковання | 166 |
| код УКТЗЕД | 4016995290 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 008 ₴



