Сальник маточини (вир-во Corteco) 12011308B
648 ₴
518,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900376648-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник маточини (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900376648

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
12011308B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Код ТНВЭД |
|
|
| Наружний диаметр 1 [мм] |
|
|
| Вес (кг) |
|
|
| Страна производства |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Базовая ед. |
|
|
| Внутренний диаметр 1(мм) |
|
|
| Материал |
|
|
| Длина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUGER | 69318 | C.E.I. | 139879 | CEI | 139879 |
| Corteco | 12011308B | Corteco | 01031969B | DAF | 1360734 |
| DAF | 1658481 | DAF | 0069558 | DT | 420169 |
| DT | 350031 | Elring | 284645 | Elring | 515340 |
| EURORICAMBI | 95531973 | FEBI BILSTEIN | 44833 | GOETZE ENGINE | 5031961700 |
| IVECO | 5001865529 | IVECO | 42533218 | IVECO | 7982064 |
| IVECO | 42545936 | Lema | 01031969 | MALO | 502RDFL |
| MAN | 81965030342 | MAN | 81965020761 | MAN | 81965030475 |
| MEC-DIESEL | 521156 | MERCEDES-BENZ | A0049976946 | MERCEDES-BENZ | A0079972247 |
| MERCEDES-BENZ | 89130600244 | PAYEN | NA5468 | PE Automotive | 25022400A |
| PE Automotive | 03071500A | RENAULT | 5001831789 | RENAULT | 0024472634 |
| RENAULT | 5001865529 | RENAULT | 5001847325 | SAMPA | 050409 |
| SCANIA | 1414882 | Stellox | 8101104SX | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0167099 |
| VOLVO | 1526688 | ZF Parts | 0734310387 | ZF Parts | 0734310111 |
| ZF Parts | 0734310386 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник MAN TGA | Сальник MAN F 2000 | Сальник MAN F 90 Unterflur |
| Сальник MAN F 90 | Сальник NEOPLAN Euroliner | Сальник RENAULT TRUCKS Major |
| Сальник RENAULT TRUCKS Kerax | Сальник RENAULT TRUCKS Manager | Сальник RENAULT TRUCKS Premium 2 |
| Сальник RENAULT TRUCKS R | Сальник RENAULT TRUCKS Magnum | Сальник RENAULT TRUCKS G |
| Сальник RENAULT TRUCKS Premium |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12011308B |
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова од. | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.04000 |
| Внутрішній діаметр 1 (мм) | 55 |
| Висота 1 [мм] | 8 |
| Висота паковання | 10 |
| Довжина паковання | 90 |
| Код ТНВЕД | 4016995290 |
| Код товару | 6900376648 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 75 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518,40 ₴



