

Сальник колінвалу передній R.V.I. DXI 11/DXI 13/ VOLVO LKW D9/13/16/A/B (вир-во Elring) 000.270
1 441 ₴
1 296,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900212301-omx
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу передній R.V.I. DXI 11/DXI 13/ VOLVO LKW D9/13/16/A/B (вир-во Elring)

КОД ТОВАРУ
6900212301

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
000.270
(Elring)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Материал |
|
|
| Конструкція радіального ущільне |
|
|
| Тип кручения |
|
|
| Защита от пили |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Ajusa | 15099300 | Corteco | 20036083B | DSS | 6210007 |
| DT | 210795 | Elring | 000270 | FEBI BILSTEIN | 39900 |
| GLASER | P7747601 | IMEX | IMX00421347087 | IMEX | IMX000270 |
| MEC-DIESEL | 520357 | MEYLE | 16340990002 | PAYEN | NA5461 |
| PE Automotive | 14038800A | RENAULT | 7485108423 | RENAULT | 7421347087 |
| SKT | 415240FPK | Stellox | 8101386SX | TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 0312016 |
| VICTOR REINZ | 813865100 | VOLVO | 1549398 | VOLVO | 21347087 |
| VOLVO | 21347085 | VOLVO | 85108423 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник RENAULT TRUCKS Premium 2 | Сальник RENAULT TRUCKS Kerax | Сальник RENAULT TRUCKS Magnum |
| Сальник Volvo FM | Сальник Volvo FMX | Сальник Volvo FH |
| Сальник Volvo FH II | Сальник Volvo FM 9 | Сальник Volvo FH 16 |
| Сальник Volvo 9700 | Сальник Volvo 7700 | Сальник Volvo 9900 |
| Сальник Volvo B 9 | Сальник Volvo 8700 | Сальник Volvo A-Series |
| Сальник Volvo 8500 | Сальник Volvo B 12 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 000270 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Внутрішній діаметр | 136 мм |
| Зовнішній діаметр | 159 мм |
| Висота | 13 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вага (кг) | 0.20000 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 185 |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900212301 |
| Конструкція радіального ущільне | ASW |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Сторона установки | передня сторона |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 185 |
| код УКТЗЕД | 8484100090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296,90 ₴



