



Радіатор охолодження HYUNDAI TUCSON (JM) (04-) 2.0 CRDi (вир-во Nissens) 67618
6 336 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46001333786-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор охолодження HYUNDAI TUCSON (JM) (04-) 2.0 CRDi (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
46001333786

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
67618
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Mobis | 253102E501 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Passat | Радіатор VW |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67618 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 336 ₴



