Радіатор обігрівача HYUNDAI i30 07- (вир-во NRF) 54317
2 878 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46131281937-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор обігрівача HYUNDAI i30 07- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131281937

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
54317
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Mobis | 971382L000 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54317 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Довжина ядра радіатора | 180 мм |
| Ширина ядра радіатора | 206 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | I30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 878 ₴








