Радіатор кондиціонера LEXUS RX II 300 (вир-во Nissens) 940297
7 308 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900947753-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор кондиціонера LEXUS RX II 300 (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6900947753

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
940297
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вид коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 212074N | ALANKO | 501059 | AUTO AIR GLOUCESTER | 165011 |
| AUTOGAMMA | 105544 | AVA COOLING | TO5568 | AVA COOLING | TO5568D |
| CARGO | 261170 | Denso | DCN51001 | DIEDERICHS | DCC1834 |
| FRIGAIR | 08153042 | KOYORAD | CD010303 | NRF | 350276 |
| Stellox | 1045230SX | TOYOTA | 8846048040 | TOYOTA | 884600E010 |
| TOYOTA | 8845048040 | TOYOTA | 8846048041 | Van Wezel | 53005568 |
| Форма | FP81K65X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Lexus RX (_U3_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940297 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 655 мм |
| Ширина ядра радіатора | 492 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Сумісність з моделлю | RX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 308 ₴








