Радіатор обігрівача H1/H200 ALL REAR AC 96-00(вир-во Van Wezel) 82006232
2 136 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6113944772-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор обігрівача H1/H200 ALL REAR AC 96-00(вир-во Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
6113944772

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
82006232
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Сторона установки |
|
|
| Оснащение / оборудование |
|
|
| Оснащение / оборудование |
|
|
| Номер двигуна від |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 569022N | ASHIKA | RSD283010 | ASHUKI | Y50004 |
| AUTOGAMMA | 105142 | AVA COOLING | HYA6232 | FRIGAIR | 06283010 |
| Japanparts | RSD283010 | JAPKO | RSD283010 | JDEUS | 254M04 |
| LORO | 0190150002 | Mobis | 972034A000 | Mobis | 970234A020 |
| Mobis | 970234A000 | Mobis | 970234A010 | Nissens | 77610 |
| NRF | 54289 | ONNURI | GHCH016 | PARTS MALL | HCCHA060F |
| Stellox | 1035219SX | THERMOTEC | D60504TT | Van Wezel | 82006232 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Hyundai H-1 / STAREX ВЭН (A1) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82006232 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів без кондиціонера |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 165 мм |
| Глибина ядра радіатора | 36 мм |
| Сумісність з моделлю | H-1 / Starex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 136 ₴



