Радіатор обігрівача Peugeot 308 08- (вир-во NRF) 54314
3 926 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46131129679-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор обігрівача Peugeot 308 08- (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131129679

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
54314
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 93960 | AKS DASIS | 069007N | AUTOGAMMA | 105821 |
| AVA COOLING | CN6281 | BSG | BSG70530003 | EACLIMA | 45C10014 |
| FRIGAIR | 06033014 | HELLA | 8FH351512014 | JDEUS | M2210380 |
| MAGNETI MARELLI | 350218473000 | MAHLE | AH270000S | Nissens | 73992 |
| Nissens | 71162 | NRF | 54314 | PATRON | PRS2229 |
| PEUGEOT | 6448V6 | PEUGEOT | 6448S4 | PEUGEOT/CITROEN | 6448V6 |
| PEUGEOT/CITROEN | 6448S4 | PRASCO | CI705H001 | PRASCO | CN6281 |
| RIDEX | 467H0038 | SATO TECH | H21310 | Stark | SKHE0880037 |
| STARKE | SKHE0880037 | Stellox | 1035262SX | VAICO | V42610007 |
| Valeo | 812416 | Valeo | 812417 | Van Wezel | 09006281 |
| ZEKKERT | MK5114 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54314 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 231 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Сумісність з моделлю | RCZ, C3, 308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 926 ₴









