Радіатор кондиціонера FIAT DOBLO (119, 223) (01-) (вир-во Nissens) 940061
5 698 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6913560944-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор кондиціонера FIAT DOBLO (119, 223) (01-) (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6913560944

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
940061
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Дополнительний артикул / Доп. информация 2 |
|
|
| Вид коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0160160028 | AHE | 43261 | AKS DASIS | 082045N |
| ALFAROME/FIAT/LANCI | 51801843 | ALFAROME/FIAT/LANCI | 51758873 | AUTO AIR GLOUCESTER | 169794 |
| AUTOGAMMA | 104777 | AVA COOLING | FT5342 | AVA COOLING | FT5342D |
| Behr Hella Service | 8FC351343751 | BUGOBROT | 62FT5342 | CARGO | 261603 |
| Delphi Poland S.А. | CF20435 | Denso | DCN09042 | DIEDERICHS | 8348510 |
| DIEDERICHS | DCC1628 | EACLIMA | 30C25041 | ERA | 667109 |
| FRIGAIR | 08042067 | HELLA | 8FC351343751 | JDEUS | RA7111270 |
| JDEUS | RA7111271 | KALE OTO RADYATOR | 345355 | KLOKKERHOLM | 2042305342 |
| LORO | 0160160028 | MagnetiMarelli | 350203496000 | MAHLE | AC830000P |
| Nissens | 940061 | NPS | DCN09042 | NRF | 35752 |
| NTY | CCSFT024 | PATRON | PRS1373 | PRASCO | FT5342 |
| PRASCO | FT5342D | PRASCO | FT909C004 | Quinton Hazell | QCN582 |
| SATO TECH | C12589 | SOMORA | 088060A | STANDARD | F443261 |
| Stellox | 1045619SX | Valeo | 814401 | Van Wezel | 17005342 |
| Форма | FP26K476 | Форма | FP26K476X |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Fiat DOBLO CARGO (223_) | Радіатор Fiat DOBLO ВЭН (119_, 223_) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 940061 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 593 мм |
| Ширина ядра радіатора | 304 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 15.5 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 698 ₴








