Радіатор обігрівача HEATER S60/XC70/V70/S80 (Van Wezel) 59006110
1 523 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4600692961-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор обігрівача HEATER S60/XC70/V70/S80 (Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
4600692961

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
59006110
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Обладнання ТЗ |
|
|
| Код двигуна |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ABAKUS | 0520150005 | AKS DASIS | 229110N | AUTOGAMMA | 102552 |
| AVA COOLING | VO6110 | AVA COOLING | VOA6110 | BEHR | 8FH351311391 |
| Behr Hella Service | 8FH351311391 | BEHR SERVICE | 8FH351311391 | DIEDERICHS | DCM1262 |
| EACLIMA | 45C78009 | FRIGAIR | 06113002 | HELLA | 8FH351311391 |
| JDEUS | 231M10 | JDEUS | M231053A | KAGER | 320363 |
| KLOKKERHOLM | 9047306110 | KRAFT AUTOMOTIVE | 9916305 | LORO | 0520150005 |
| LYNXAUTO | RH0300 | MAGNETI MARELLI | 350218427000 | MagnetiMarelli | 350218295000 |
| MAHLE | AH90000P | MAXGEAR | AC553041 | Nissens | 73641 |
| Nissens | 707102 | NRF | 53559 | ORDONEZ | 2061939 |
| PATRON | PRS2073 | PRASCO | VOA6110 | PRASCO | VO6110 |
| Quinton Hazell | QHR2229 | SATO TECH | H21246 | SOMORA | 363350 |
| Stellox | 1035087SX | THERMOTEC | D6V002TT | Valeo | 812328 |
| Van Wezel | 59006110 | VOLVO | 9171503 | Форма | FP72N170X |
| Форма | FP72N170 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Volvo S60 I (384) | Радіатор Volvo S80 I (184) | Радіатор Volvo XC90 I (275) |
| Радіатор Volvo XC70 CROSS COUNTRY (295) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 59006110 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 240 мм |
| Ширина ядра радіатора | 210 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 523 ₴



