Радіатор кондиціонеру DAEWOO NUBIRA2 99-04 ALL (Van Wezel) 81005040
3 964 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4600693424-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор кондиціонеру DAEWOO NUBIRA2 99-04 ALL (Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
4600693424

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
81005040
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Негабарит |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Дополнительний артикул / Доп. информация 2 |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ACR | 300471 | AKS DASIS | 512006N | ASHIKA | CND313012 |
| ASHUKI | J03318 | AUTO AIR GLOUCESTER | 169785 | AUTOGAMMA | 103741 |
| AVA COOLING | DW007C001 | AVA COOLING | DW5040 | Behr Hella Service | 8FC351302021 |
| Behr Hella Service | 8FC351302661 | DIEDERICHS | 8691105 | DIEDERICHS | DCC1494 |
| FRIGAIR | 08313012 | FRIGAIR | 08313006 | GM | 96393543 |
| GM | 96450097 | GM | 96271265 | GM | 96331477 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96393543 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96450097 | GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96271265 |
| GM (CHEVROLET/DAEWOO/OPEL) | 96331477 | GM Korea | 96450097 | GM Korea | 96393543 |
| GM Korea | 96331477 | GM Korea | 96271265 | HELLA | 8FC351302021 |
| HELLA | 8FC351302661 | JAPKO | CND313012 | KAGER | 945101 |
| LORO | 0110160006 | Nissens | 94454 | NRF | 35424 |
| PARTS MALL | PXNCC002 | Quinton Hazell | QCN236 | SOMORA | 062160 |
| Stellox | 1045335SX | THERMOTEC | KTT110326 | VAICO | V51620001 |
| Valeo | 818059 | WAECO | 8880400236 | Форма | FP22K317 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Daewoo NUBIRA WAGON (J100) | Радіатор Daewoo NUBIRA СЕДАН (J100) | Радіатор Daewoo NUBIRA (J100) |
| Радіатор Daewoo NUBIRA WAGON (J200) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 81005040 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 365 мм |
| Глибина ядра радіатора | 17 мм |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 964 ₴



