Радіатор обігрівача VW POLO/TRANSP ALL 80-94 (Van Wezel) 58006062
1 017 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4600692957-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор обігрівача VW POLO/TRANSP ALL 80-94 (Van Wezel)

КОД ТОВАРУ
4600692957

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
58006062
(Van Wezel)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 049010N | AUTOGAMMA | 101673 | AVA COOLING | VW6062 |
| AVA COOLING | VN6062 | EQUAL QUALITY | RR0009 | HELLA | 8FH351313341 |
| JDEUS | 230V04 | JP GROUP | 1126301100 | KLOKKERHOLM | 9557306062 |
| MAXGEAR | 180108 | Nissens | 73964 | NRF | 52114 |
| NRF | 58853 | PATRON | PRS2078 | Quinton Hazell | QHR2040 |
| Stellox | 1035063SX | TEMPEST | TP1573964 | VAG | 667819121A |
| VAG | 867819121A | VAG | 861819121A | VAG | 861819121 |
| VAG | 867819121 | Valeo | 883256 | Valeo | 812029 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi 50 (86) | Радіатор VW TRANSPORTER III автобус | Радіатор VW TRANSPORTER III фургон |
| Радіатор VW POLO купе (86C, 80) | Радіатор VW POLO (86C, 80) | Радіатор VW POLO CLASSIC (86C, 80) |
| Радіатор VW DERBY (86C, 80) | Радіатор VW POLO (86) | Радіатор VW DERBY (86) |
| Радіатор VW ILTIS (183) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58006062 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 140 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Iltis, Derby, Polo, Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 017 ₴



