Радіатор пічки AUDI; VW (вир-во Nissens) 73964
1 607 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6900497365-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор пічки AUDI; VW (вир-во Nissens)

КОД ТОВАРУ
6900497365

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
73964
(Nissens)
| Характеристика |
|
|
| Конструкція радіатора: |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Вид коробки передач |
|
|
| Розмір решітки |
|
|
| Оснащение / оборудование |
|
|
| Материал |
|
|
| Материал |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AHE | 93698 | AKS DASIS | 049010N | AUTOGAMMA | 101673 |
| AVA COOLING | VN6062 | AVA COOLING | VW6062 | BEHR | 8FH351313341 |
| Behr Hella Service | 8FH351313341 | BERNHARDT | DR73964 | DIEDERICHS | DCM1240 |
| DYNAMATRIX | DR73964 | EACLIMA | 45C77002 | EQUAL QUALITY | RR0009 |
| HELLA | 8FH351313341 | IWIS | PRD3114 | JDEUS | 230V04 |
| JP GROUP | 1126301100 | KLOKKERHOLM | 9557306062 | MAHLE | AH158000S |
| MAXGEAR | 180108 | Nissens | 73964 | NRF | 52114 |
| NRF | 58853 | PATRON | PRS2078 | PRASCO | VW6062 |
| PRASCO | VN6062 | Quinton Hazell | QHR2040 | Stellox | 1035063SX |
| TEMPEST | TP1573964 | THERMOTEC | D6W013TT | VAG | 867819121A |
| VAG | 667819121A | VAG | 861819121A | VAG | 861819121 |
| VAG | 867819121 | Valeo | 812029 | Valeo | 883256 |
| Van Wezel | 58006062 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Радіатор Audi 50 (86) | Радіатор VW TRANSPORTER III автобус | Радіатор VW TRANSPORTER III фургон |
| Радіатор VW POLO купе (86C, 80) | Радіатор VW TRANSPORTER III c бортовой платформой/ходовая часть | Радіатор VW POLO (86C, 80) |
| Радіатор VW POLO CLASSIC (86C, 80) | Радіатор VW DERBY (86C, 80) | Радіатор VW POLO фургон (86CF) |
| Радіатор VW DERBY (86) | Радіатор VW ILTIS (183) | Радіатор VW POLO (86) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 73964 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Довжина ядра радіатора | 210 мм |
| Ширина ядра радіатора | 137 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | Iltis, Derby, Polo, Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 607 ₴








