



Радіатор обігрівача HYUNDAI TUCSON (вир-во NRF) 54335
3 018 ₴
2 716,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 46131150254-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор обігрівача HYUNDAI TUCSON (вир-во NRF)

КОД ТОВАРУ
46131150254

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
54335
(NRF)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Импортирован |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 569021N | AVA COOLING | HYA6254 | AVA COOLING | HY6254 |
| HCC | 971382E150 | IWIS | PRD3175 | Mobis | 971382E150 |
| PARTS MALL | 971382E150 | PARTS MALL | HCCHA032F | Van Wezel | 82006254 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54335 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Довжина ядра радіатора | 216 мм |
| Ширина ядра радіатора | 154 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 716,20 ₴



