

Диск задній широкий (873.3107012) МТЗ-80, 82, ЮМЗ (пр-во S.I.L.A.)
11 604 ₴
10 443,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181205-avt
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск задній широкий (873.3107012) МТЗ-80, 82, ЮМЗ (пр-во S.I.L.A.)
Каталожний номер: DW14х38-3107012
Опис:
Обід заднього колеса трактора МТЗ під шину 15,5R38 (16,9R38)
Застосовуваність — МТЗ-80/82/822, МТЗ-1021 (на замовлення), МТЗ-892/952/1025
Габаритні розміри — d1020,8×383,6 мм
Діаметр розташування отворів — 250 мм
Діаметр отворів — 24 мм
Кількість отворів — 8
Маса — 71 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | S. I. L. A. |
| Країна виробник | Китай |
| PCD | 250 |
| Вага | 71 кг |
| Діаметр колеса/диска | 38" |
| Діаметр ступичного отвору | 199 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 8 |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Сільгосптехніка |
| Стан | Новий |
| Тип | Сталевий |
| Колір | Сірий |
| Ширина диску в дюймах | 14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Марка | МТЗ |
| Сумісність із маркою | МТЗ |
| Модель | 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 443,60 ₴



