Шина 9,00R20 144/142K 16нс HF616 AGATE ромб
8 801 ₴
7 920,90 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 181703-avt
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шина 9.00R20 144/142K 16нс HF616 з камерою та ободною стрічкою (AGATE) ромб
Артикул: 260R508 (9.00R20) HF616 AGATE
Виробник: ПОШИРЕНІ ДЛЯ ГРУЗІВ АВТОМОБІЛЕЙ (Китай)
Застосованість: КАМАЗ, ЗІЛ, причепи
Комплектність: Покришка, камера, фліпер
Шини для машин КАМАЗ, ЗІЛ. Малюнок протектора ромбік - універсальний, підходить для всіх видів дорожніх покриття. Виробництво AGATE.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Agate |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шини | Радіальна |
| Індекс навантаження шини | 144/142 |
| Індекс швидкості | K |
| Вісь | Універсальна |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Стан | Новий |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 260 мм |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Код запчастини | 9,00R20 (260R508) 16нс HF616 |
| Тип запчастини | Аналог |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 920,90 ₴



