Акумулятор 60Ah-12v D-CLASS (242x175x190),L,EN480, 6СТ-60 АЗ (1)
2 286 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237984731FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 6СТ-60 АЗ (1)
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Акумулятори «Дорожня карта» виготовляються на заводах НАК «ISTA» у фірмових кольорах торгової марки Дорожня карта.
Оптимальне поєднання технічних характеристик завдяки сучасним матеріалам, новітньому обладнанню та вдосконаленим технологіям; Гарантований надійний старт навіть після тривалого простою.
Ще більша безпека завдяки подвійному захисту від проникнення іскри всередину та спеціальним пробкам з численними ущільнювачами: ESD-безпека. Висока безпека і надійність при збільшенні внутрішнього тиску, перевірці утримування електроліту, навіть при інтенсивній зарядці та перевертанні. промисловості). Продукція відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6СТ-60 АЗ (1) |
| Виробник | Дорожня карта |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 242 мм |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Обслуговуваний |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Пусковий струм | 480 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 2 286 ₴



