Акумулятор 140Ah-12v VOLTMASTER (513х189х223), полярність зворотна (3), EN800, 64020
6 769 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5237692885FP
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: 64020
Увага!!! Акумулятори відвантажуються лише за 100% передоплати. Або самовивіз оплата при отриманні.
Важливо! Доставка по Україні АКБ здійснюється тільки перевізником Делівері. Нова пошта не перевозить акумулятори.
Компанія Voltmaster (Вольтмайстер) – лінійка бренду Exide (США) у бюджетній ціновій категорії. Характеризується відмінною якістю за доступною вартістю. Бренд акумуляторних батарей Вольтмайстер при виробництві продукції використовує методику Ca/Ca, для зниження показників саморозряду та втрати води застосовуються добавки кальцію до пластин (з додатковим застосуванням кришки з відмінним газовідведенням).
Всі товари компанії відповідають високим стандартам Exide Technologies, придатними на 100% до вторинної переробки. Продаж АКБ виробником здійснюється як на європейському ринку, так і на східному – для нього створено 2 спеціальні моделі пристроїв. Країна виробництва – Польща.
Серед базових переваг акумуляторів даного бренду – тривалий експлуатаційний термін, стабільні параметри електрики у будь-яких температурних режимах, а також потужні пускові струми. Вироби компанії мають стильний дизайн, для зручності транспортування оснащені зручними ручками.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64020 |
| Виробник | Voltmaster |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 223 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 513 мм |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 3 (+ зверху) |
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Пусковий струм | 800 А |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ширина | 189 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Тип запчастини | Аналог |
- Ціна: 6 769 ₴



