Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 120 DIA281 (Maxion Wheels), 2920899
8 678 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1431166-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск колісний 22,5х11,75 10х335 ET 120 DIA281 (Maxion Wheels)
Артикул: 2920899
Код для замовлення: B1431166
Застосовність: причіп/напівпричіп (під дискову гальмівну систему)
Характеристики: Отвір під гайки пряме.
| Діаметр центрального отвору d, мм: | 281 |
| Діаметр розташування отворів (мм): | 335 |
| Кількість отворів (шт.): | 10 |
| Виліт (мм): | 120 |
| Вага (кг): | 42 |
| Навантаження (кг): | 5500 |
| Допустимі розміри шин: | 365/70 375/90 385/55 385/65 - R22,5 |
| Розмір диска: | 22.5x11.75 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 22.5" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 335 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 11.75 |
| Діаметр ступичного отвору | 281 мм |
| Виробник | MAXX Wheels |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 42 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 678 ₴








