Диск колісний 19,5х7,50 10х225 ET 150 DIA176 (Jantsa), 750190
7 216 ₴
6 494,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1431509-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Диск колісний 19,5х7,50 10х225 ET 150 DIA176 (Jantsa)
Артикул: 750190
Код для замовлення: B1431509
Застосовність: причіп/напівпричіп
Характеристики:
| Діаметр центрального отвору d, мм: | 176 |
| Діаметр розташування отворів (мм): | 225 |
| Кількість отворів (шт.): | 10 |
| Виліт (мм): | 150 |
| Вага (кг): | 32 |
| Навантаження (кг): | 2800 |
| Допустимі розміри шин: | 245/70 265/70 285/70 R19,5 |
| Розмір диска: | 19.5x7.50 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення | Міські/автобусні |
| Тип | Сталевий |
| Діаметр колеса/диска | 19.5" |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| PCD | 225 |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Ширина диску в дюймах | 7.5 |
| Діаметр ступичного отвору | 176 мм |
| Виробник | Jantsa |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 32 кг |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 494,40 ₴



