Радіатор охолодження LANDCRUISER 40i AT 03-(пр-во Van Wezel). 53002367
6 188 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6813944758-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор охолодження LANDCRUISER 40i AT 03-(пр-во Van Wezel). 53002367
Артикул: 53002367
Застосовність:
Toyota
- LAND CRUISER PRADO (_J12_)
-
4.0 (GRJ120) 243 к. с. 09.2002 - 08.2010
-
2.7 (TRJ125) 152 к. с. бензин 09.2002 - 08.2004
-
4.0 (GRJ120, GRJ125) 249 к. с. бензин 01.2003...
-
- LAND CRUISER (KDJ12_, GRJ12_)
-
4.0 (GRJ120) 243 к. с. 09.2002 - 08.2010
-
2.7 (TRJ125) 152 к. с. бензин 09.2002 - 08.2004
-
4.0 (GRJ120, GRJ125) 249 к. с. бензин 01.2003...
-
| Негабарит | Негабарит |
| Вага (кг) | 6.26000 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 890 |
| Висота упаковки | 740 |
| Довжина упаковки | 130 |
| Розміри радіатора | 650 - 590 - 27 |
| Починаючи з року випуску | 09/1986 |
| до року випуску | 12/1988 |
| Код двигуна | XU5JA |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 1640062230 | TOYOTA |
| 1640031465 | TOYOTA |
| 1640031463 | TOYOTA |
| 1640031354 | TOYOTA |
| 1640031352 | TOYOTA |
| 1640031350 | TOYOTA |
| 1640031351 | TOYOTA |
| 1640031560 | TOYOTA |
| 1640031461 | TOYOTA |
| 1640031464 | TOYOTA |
| 1640075454 | TOYOTA |
| 1640031353 | TOYOTA |
| 1640031462 | TOYOTA |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53002367 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З масляним радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 590 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Сумісність з моделлю | Prado |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 188 ₴



