

Радіатор охолодження двигуна TRANSIT7 ALL MT +AC 06- (Van Wezel). 18002405
4 716 ₴
4 244,40 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4600693154-omg
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна TRANSIT7 ALL MT +AC 06- (Van Wezel). 18002405
Артикул: 18002405
Застосовність:
Ford
- TRANSIT c бортовою платформою/ходова частина
-
2.2 TDCi 100 к. с. дизель 10.2011...
-
2.2 TDCI RWD 100 к. с. дизель 10.2011...
-
2.2 TDCi 4x4 125 к. с. дизель 10.2011...
-
2.3 16V RWD 145 к. с. бензин 04.2006...
-
2.4 TDCI RWD 100 к. с. дизель 04.2006...
-
2.4 TDCi 4x4 140 к. с. дизель 11.2006...
-
3.2 TDCI RWD 200 к. с. дизель 09.2007...
-
- TRANSIT ФУРГОН (FA_ _)
-
2.2 TDCi 100 к. с. дизель 10.2011...
-
2.2 TDCI RWD 100 к. с. дизель 10.2011...
-
2.2 TDCi 4x4 125 к. с. дизель 10.2011...
-
2.3 16V RWD 145 к. с. бензин 04.2006...
-
2.4 TDCI RWD 115 к. с. дизель 04.2006...
-
2.4 TDCi 4x4 140 к. с. дизель 11.2006...
-
3.2 TDCI RWD 200 к. с. дизель 09.2007...
-
- TRANSIT-АВТОБУС (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _)
-
2.2 TDCi 100 к. с. дизель 10.2011...
-
2.2 TDCI RWD 100 к. с. дизель 10.2011...
-
2.4 TDCi 115 к. с. дизель 04.2006...
-
2.4 TDCi 4x4 140 к. с. дизель 11.2006...
-
3.2 TDCi 200 к. с. дизель 02.2008...
-
- TRANSIT TOURNEO
-
2.2 TDCi 110 к. с. дизель 07.2006...
-
| Негабарит | Негабарит |
| Вага (кг) | 5.30000 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 12 |
| Висота упаковки | 680 |
| Довжина упаковки | 170 |
| Розміри радіатора | 768 - 380 - 26 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18002405 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 770 мм |
| Ширина ядра радіатора | 380 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 4 244,40 ₴



