Радиатор охлаждения двигателя MB W124 20D/25TD MT 84-89 (Van Wezel). 30002067
4 305 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4600693460-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радиатор охлаждения двигателя MB W124 20D/25TD MT 84-89 (Van Wezel). 30002067
Артикул: 30002067
Применяемость:
Mercedes-Benz
- KOMBI T-MODEL (S124)
-
200 T D (124.180) 72 л.с. дизель 09.1985 - 08.1991
-
250 T D (124.185) 90 л.с. дизель 09.1985 - 06.1993
-
- седан (W124)
-
200 D (124.120) 72 л.с. дизель 12.1984 - 08.1989
-
250 D (124.125) 90 л.с. дизель 04.1985 - 06.1993
-
| Негабарит | Негабарит |
| Вес (кг) | 4.67300 |
| Код ТНВЭД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 770 |
| Высота упаковки | 120 |
| Длина упаковки | 490 |
| Размеры радиатора | 530 - 375 - 32 |
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| A1245004903 | MERCEDES-BENZ |
| A1245000403 | MERCEDES-BENZ |
| A1245001202 | MERCEDES-BENZ |
| A1245002303 | MERCEDES-BENZ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30002067 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 530 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Марка | MERCEDES |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 305 ₴



