



Радіатор охолодження FORD MONDEO (96-) 1.6-2.0 (пр-во Nissens). 62104
6 032 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5800151126-omg
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
bvd_ggl
Радіатор охолодження FORD MONDEO (96-) 1.6-2.0 (пр-во Nissens). 62104
Артикул: 62104
Застосовність:
Ford
- MONDEO I універсал (BNP)
-
1.6 i 16V 90 к. с. бензин 04.1993 - 08.1996
-
1.8 i 16V 115 к. с. бензин 04.1993 - 08.1996
-
1.8 i 16V 4x4 115 к. с. бензин 04.1993 - 08.1996
-
2.0 i 16V 136 к. с. бензин 04.1993 - 08.1996
-
2.0 i 16V 4x4 132 к. с. бензин 12.1994 - 08.1996
-
- MONDEO I (GBP)
-
1.6 i 16V 90 к. с. бензин 02.1993 - 08.1996
-
1.8 i 16V 115 к. с. бензин 02.1993 - 08.1996
-
1.8 i 16V 4x4 115 к. с. бензин 02.1993 - 08.1996
-
2.0 i 16V 136 к. с. бензин 02.1993 - 08.1996
-
2.0 i 16V 4x4 132 к. с. бензин 12.1994 - 08.1996
-
- MONDEO I седан (GBP)
-
1.6 i 16V 90 к. с. бензин 02.1993 - 08.1996
-
1.8 i 16V 115 к. с. бензин 02.1993 - 08.1996
-
2.0 i 16V 136 к. с. бензин 02.1993 - 08.1996
-
2.0 i 16V 4x4 132 к. с. бензин 12.1994 - 08.1996
-
- MONDEO II (BAP)
-
1.6 i 90 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
1.6 i 16V 95 к. с. бензин 05.1998 - 11.2000
-
1.8 i 115 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
2.0 i 131 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
- MONDEO II седан (BFP)
-
1.6 i 90 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
1.6 i 16V 95 к. с. бензин 05.1998 - 11.2000
-
1.8 i 115 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
2.0 i 131 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
- MONDEO II універсал (BNP)
-
1.6 i 90 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
1.6 i 16V 95 к. с. бензин 05.1998 - 11.2000
-
1.8 i 115 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
2.0 i 131 к. с. бензин 09.1996 - 11.2000
-
| Конструкція радіатора | Ребра охолодження припаяні |
| Негабарит | Негабарит |
| Вага (кг) | 3.70000 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 830 |
| Висота упаковки | 150 |
| Довжина упаковки | 580 |
| Вид коробки передач | механічна коробка передач |
| Розміри радіатора | 610-377-20 |
| Обладнання / устаткування | для транспортних засобів з/без кондиціонером |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 6775669 | FORD |
| XS7H8005HA | FORD |
| 1086946 | FORD |
| 6775666 | FORD |
| XS6H8005HA | FORD |
| HS6H8005HA | FORD |
| 93BB8005ED | FORD |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62104 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Довжина ядра радіатора | 617 мм |
| Ширина ядра радіатора | 389 мм |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 6 032 ₴



