



Радиатор охлаждения CHEVROLET Matiz (пр-во Nissens). 61630
3 855 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6913558279-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радиатор охлаждения CHEVROLET Matiz (пр-во Nissens). 61630
Артикул: 61630
Применяемость:
Chevrolet
- MATIZ (M200, M250)
-
0.8 52 л.с. бензин 03.2005...
-
0.8 LPG 52 л.с. бензин/автогаз (lpg) 03.2005...
-
1.0 64 л.с. бензин 03.2005...
-
1.0 LPG 67 л.с. бензин/автогаз (lpg) 03.2005...
-
- SPARK
-
0.8 50 л.с. бензин 05.2005...
-
1.0 SX 63 л.с. бензин 05.2005...
-
| Конструкция радиатора | Ребра охлаждения припаянные |
| Негабарит | Негабарит |
| Вес (кг) | 5.00000 |
| Код ТНВЭД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 880 |
| Высота упаковки | 120 |
| Длина упаковки | 500 |
| Вид коробки передач | механическая коробка передач |
| Размеры радиатора | 458-316-15 |
| Оснащение / оборудование | для транспортных средств с/без кондиционером |
| ОЕ кросс-код | Марка |
|---|---|
| 96591475 | GM |
| 96477777 | GM |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61630 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 460 мм |
| Ширина ядра радіатора | 318 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 855 ₴



