Радиатор охлаждения HYUNDAI ACCENT (99-) 1.3-1.5 (пр-во Nissens). 67022
3 018 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6100497488-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радиатор охлаждения HYUNDAI ACCENT (99-) 1.3-1.5 (пр-во Nissens). 67022
Артикул: 67022
Применяемость:
Hyundai
- ACCENT II (LC)
-
1.3 75 л.с. бензин 01.2000 - 11.2005
-
1.5 102 л.с. бензин 09.2000 - 11.2005
-
1.6 105 л.с. бензин 12.2002 - 11.2005
-
- ACCENT седан (LC)
-
1.3 75 л.с. бензин 01.2000 - 11.2005
-
1.5 90 л.с. бензин 01.2000 - 11.2005
-
1.6 105 л.с. бензин 12.2002 - 11.2005
-
| Конструкция радиатора | Ребра охлаждения припаянные |
| Вес (кг) | 2.04000 |
| Код ТНВЭД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 550 |
| Высота упаковки | 410 |
| Длина упаковки | 120 |
| Вид коробки передач | механическая коробка передач |
| Размеры радиатора | 335 X 323 X 18 mm |
| Оснащение / оборудование | для транспортных средств с/без кондиционером |
| Материал | алюміній |
| Матеріал | полімерний матеріал |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 2531025050 | Mobis |
| 2531025Q10 | Mobis |
| 2531025Q11 | Mobis |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67022 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 335 мм |
| Ширина ядра радіатора | 298 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 018 ₴








