Радіатор охолодження двигуна OPEL Combo 92- (пр-во NRF). 50551
2 154 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46131129421-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна OPEL Combo 92- (пр-во NRF). 50551
Артикул: 50551
Застосовність:
Opel
- CORSA B (73_, 78_, 79_)
-
1.2 I (F08, F68, M68) 45 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.4 I (F08, F68, M68) 60 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.4 I 16V (F08, F68, M68) 90 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
1.4 SI (F08, F68, M68) 82 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) 109 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.6 I 16V (F08, F68, M68) 106 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
- TIGRA (95_)
-
1.4 16V (F07) 90 к. с. бензин 07.1994 - 12.2000
-
1.6 16V (F07) 106 к. с. бензин 07.1994 - 08.1998
-
- COMBO (71_)
-
1.2 45 к. с. бензин 07.1994 - 10.2001
-
1.4 60 к. с. бензин 07.1994 - 10.2001
-
- CORSA B фургон (73_)
-
1.4 I (F08, W5L) 60 к. с. бензин 08.1999 - 09.2000
-
| Негабарит | Негабарит |
| Вага (кг) | 2.37900 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 750 |
| Висота упаковки | 110 |
| Довжина упаковки | 410 |
| Ширина (мм) | 285 |
| Висота [мм] | 530 |
| Товщина [мм] | 30 |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 1300149 | OPEL |
| 90410047 | GM |
| 52488849 | GM |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50551 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина ядра радіатора | 530 мм |
| Ширина ядра радіатора | 285 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 154 ₴








