Радіатор охолодження HYUNDAI GETZ (TB) (02-) 1.1-1.6 i MT (пр-во Van Wezel). 82002099
2 274 ₴
2 046,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 46131050251-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
bvd_ggl
Радіатор охолодження HYUNDAI GETZ (TB) (02-) 1.1-1.6 i MT (пр-во Van Wezel). 82002099
Артикул: 82002099
Застосовність:
Hyundai
- GETZ (TB)
-
1.1 63 к. с. бензин 09.2002 - 09.2005
-
1.3 85 к. с. бензин 09.2003 - 09.2005
-
1.3 i 82 к. с. бензин 09.2002 - 03.2004
-
| Негабарит | Негабарит |
| Вага (кг) | 3.00000 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 600 |
| Висота упаковки | 480 |
| Довжина упаковки | 170 |
| Розміри радіатора | 372 - 320 - 14 |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 253101C206 | Mobis |
| 253101C200 | Mobis |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 82002099 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 370 мм |
| Ширина ядра радіатора | 320 мм |
| Глибина ядра радіатора | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 046,60 ₴



