Радіатор охолодження двигуна AUDI 80 78- (пр-во NRF). 50514
2 214 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 46131129258-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор охолодження двигуна AUDI 80 78- (пр-во NRF). 50514
Артикул: 50514
Застосовність:
Audi
- 80 (81, 85, B2)
-
1.3 60 к. с. бензин 09.1978 - 07.1986
-
1.6 73 к. с. бензин 02.1986 - 07.1986
-
1.6 GLE 110 к. с. бензин 01.1979 - 12.1986
-
1.8 90 к. с. бензин 01.1983 - 08.1986
-
- 80 (89, 89Q, 8A, B3)
-
1.6 75 к. с. бензин 09.1986 - 08.1991
-
1.8 75 к. с. бензин 10.1986 - 01.1990
-
| Негабарит | Негабарит |
| Вага (кг) | 2.50000 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 630 |
| Висота упаковки | 350 |
| Довжина упаковки | 100 |
| Ширина (мм) | 322 |
| Висота [мм] | 430 |
| Товщина [мм] | 33 |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 811121253F | VAG |
| 893121253 | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50514 |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Сумісність з моделлю | 80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 214 ₴









