Радіатор охолодження двигуна GOLF3/VENTO 1.8 i MT 94-98 (Van Wezel). 58002099
1 485 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4600693361-omg
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна GOLF3/VENTO 1.8 i MT 94-98 (Van Wezel). 58002099
Артикул: 58002099
Застосовність:
Volkswagen
- GOLF III (1H1)
-
1.8 75 к. с. бензин 11.1991 - 08.1997
-
- GOLF III Cabriolet (1E7)
-
1.8 75 к. с. бензин 07.1993 - 05.1998
-
- GOLF III Variant (1H5)
-
1.8 75 к. с. бензин 07.1993 - 04.1999
-
- VENTO (1H2)
-
1.8 75 к. с. бензин 11.1991 - 09.1998
-
| Вага (кг) | 2.65000 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 580 |
| Висота упаковки | 100 |
| Довжина упаковки | 380 |
| Розміри радіатора | 525 - 320 - 34 |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 1H0121253S | VAG |
| 1H0121253R | VAG |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58002099 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 485 ₴



