Радіатор охолодження двигуна CORSA B/COMBO 1.2/1.4/1.6 (Van Wezel). 37002183
1 367 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4600693048-omg
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
bvd_ggl
Радіатор охолодження двигуна CORSA B/COMBO 1.2/1.4/1.6 (Van Wezel). 37002183
Артикул: 37002183
Застосовність:
- Opel
- CORSA B (S93)
-
1.2 I (F08, F68, M68) 45 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.4 I (F08, F68, M68) 60 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.4 I 16V (F08, F68, M68) 90 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
1.4 i 16V 91 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
1.4 SI (F08, F68, M68) 82 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) 109 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.6 I 16V (F08, F68, M68) 106 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
- COMBO (71_)
-
1.2 45 к. с. бензин 07.1994 - 10.2001
-
1.4 60 к. с. бензин 07.1994 - 10.2001
-
- TIGRA (S93)
-
1.4 16V (F07) 90 к. с. бензин 07.1994 - 12.2000
-
1.6 16V (F07) 106 к. с. бензин 07.1994 - 08.1998
-
- CORSA B (73_, 78_, 79_)
-
1.2 I (F08, F68, M68) 45 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.4 I (F08, F68, M68) 60 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.4 I 16V (F08, F68, M68) 90 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
1.4 i 16V 91 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
1.4 SI (F08, F68, M68) 82 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) 109 к. с. бензин 03.1993 - 09.2000
-
1.6 I 16V (F08, F68, M68) 106 к. с. бензин 09.1994 - 09.2000
-
- CORSA B ФУРГОН (S93)
-
1.4 I (F08, W5L) 60 к. с. бензин 08.1999 - 09.2000
-
- CORSA B (S93)
- WOODGATE
- CORSA B УНІВЕРСАЛ (S93)
-
1.4 I 16V (F35) 90 л. с. 01.1999 - 12.2002
-
- CORSA B УНІВЕРСАЛ (S93)
| Негабарит | Негабарит |
| Вага (кг) | 2.52000 |
| Код ТНЗЕД | 8708913500 |
| Ширина упаковки | 750 |
| Висота упаковки | 100 |
| Довжина упаковки | 400 |
| Розміри радіатора | 530 - 285 - 26 |
| Е крос-код | Марка |
|---|---|
| 1300149 | OPEL |
| 90410047 | GM |
| 52488849 | GM |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37002183 |
| Виробник | Van Wezel |
| Країна виробник | Бельгія |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Довжина ядра радіатора | 530 мм |
| Ширина ядра радіатора | 285 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 1 367 ₴



