
P552040, Фильтр топливный сепаратора вставка CLAAS VOLVO CAT AGRO
427 ₴
341,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 162295-avt
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: CE 1364 M
Кросс код: P552040
В интернет магазине "Автоградус" Вы можете купить любые фильтры Sampiyon!
Фільтри Sampiyon зарекомендували себе якістю, рівноцінним за характеристиками оригінальним фільтрів (JCB, Volvo, Komatsu, Caterpillar, Hidromek, Hitachi, Case, John Deere, DAF, Scania, MAN, Iveco, Mersedes-Benz, Bobcat, Terex, Deutz, Perkins, New Holland, GROVE, Sennebogen, Perkins, Hyundai, Doosan, Ponsse, Atlas Copco, KOMATSU та інших).
А також, конкурентної і більш цікавою ціною у порівнянні з іншими відомими і популярними виробниками фільтрів (Donaldson, Baldwin, Mann-Filter, Fleetguard).
Sampiyon Filter виробляє масляні, паливні, повітряні, гідравлічні фільтри, фільтри охолоджуючої рідини, фільтри сечовини у відповідності з міжнародними стандартами для автомобільної, сільськогосподарської, будівельної, лісозаготівельної, дорожньої техніки, автобусів і вантажівок.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CE 1364 M |
| Виробник | SAMPIYON FILTER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 118 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 109 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
- Ціна: 341,60 ₴



