PU 855 x, Фільтр паливний KX73/1 MAN
437 ₴
349,60 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 139323-avt
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: CE 1329 ME
Крос код: PU 855 x
В інтернет магазині "Автоградус" Ви можете придбати будь-які фільтри Sampiyon!
Фільтри Sampiyon зарекомендували себе якістю, рівноцінним за характеристиками оригінальним фільтрів (JCB, Volvo, Komatsu, Caterpillar, Hidromek, Hitachi, Case, John Deere, DAF, Scania, MAN, Iveco, Mersedes-Benz, Bobcat, Terex, Deutz, Perkins, New Holland, GROVE, Sennebogen, Perkins, Hyundai, Doosan, Ponsse, Atlas Copco, KOMATSU та інших).
А також, конкурентної і більш цікавою ціною у порівнянні з іншими відомими і популярними виробниками фільтрів (Donaldson, Baldwin, Mann-Filter, Fleetguard).
Sampiyon Filter виробляє масляні, паливні, повітряні, гідравлічні фільтри, фільтри охолоджуючої рідини, фільтри сечовини у відповідності з міжнародними стандартами для автомобільної, сільськогосподарської, будівельної, лісозаготівельної, дорожньої техніки, автобусів і вантажівок.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CE 1329 MEX |
| Виробник | SAMPIYON FILTER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 230 мм |
| Внутрішній діаметр | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Гарантійний термін | 6 |
- Ціна: 349,60 ₴



