KX191/1D, Фильтр топливный KX191/1 MAN
549 ₴
439,20 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 136935-avt
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: CE 1372 MEX
Кросс код: KX191/1D
В интернет магазине "Автоградус" Вы можете купить любые фильтры Sampiyon!
Фильтры Sampiyon зарекомендовали себя качеством, равноценным по характеристикам оригинальным фильтрам (JCB, Volvo, Komatsu, Caterpillar, Hidromek, Hitachi, Case, John Deere, DAF, Scania, MAN, Iveco, Mersedes-Benz, Bobcat, Terex, Deutz, Perkins, New Holland, GROVE, Sennebogen, Perkins, Hyundai, Doosan, Ponsse, Atlas Copco, KOMATSU и других).
А також, конкурентної і більш цікавою ціною у порівнянні з іншими відомими і популярними виробниками фільтрів (Donaldson, Baldwin, Mann-Filter, Fleetguard).
Sampiyon Filter виробляє масляні, паливні, повітряні, гідравлічні фільтри, фільтри охолоджуючої рідини, фільтри сечовини у відповідності з міжнародними стандартами для автомобільної, сільськогосподарської, будівельної, лісозаготівельної, дорожньої техніки, автобусів і вантажівок.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CE 1372 MEX |
| Виробник | SAMPIYON FILTER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 173 мм |
| Внутрішній діаметр | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Гарантійний термін | 6 |
- Ціна: 439,20 ₴



