P780006, Фільтр повітряний (вставка CH 0098) CLAAS LIEBHERR AGRO
1 533 ₴
1 379,70 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 140484-avt
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
Артикул: CH 0097
Крос код: P780006
В інтернет магазині "Автоградус" Ви можете придбати будь-які фільтри Sampiyon!
Фильтры Sampiyon зарекомендовали себя качеством, равноценным по характеристикам оригинальным фильтрам (JCB, Volvo, Komatsu, Caterpillar, Hidromek, Hitachi, Case, John Deere, DAF, Scania, MAN, Iveco, Mersedes-Benz, Bobcat, Terex, Deutz, Perkins, New Holland, GROVE, Sennebogen, Perkins, Hyundai, Doosan, Ponsse, Atlas Copco, KOMATSU и других).
А также, конкурентной и более интересной ценой в сравнении с другими известными и популярными производителями фильтров (Donaldson, Baldwin, Mann-Filter, Fleetguard).
Sampiyon Filter виробляє масляні, паливні, повітряні, гідравлічні фільтри, фільтри охолоджуючої рідини, фільтри сечовини у відповідності з міжнародними стандартами для автомобільної, сільськогосподарської, будівельної, лісозаготівельної, дорожньої техніки, автобусів і вантажівок.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CH 0097 |
| Виробник | SAMPIYON FILTER |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Висота | 618 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Внутрішній діаметр | 217 мм |
| Зовнішній діаметр | 327 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Гарантійний термін | 6 |
- Ціна: 1 379,70 ₴



