
Фильтр воздушный в сборе, МТЗ 952/950/1025/1021, (Donaldson)
9 784,81 ₴
9 295,57 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: T244982
+380 (68) 088-79-35
Київстар
- +380 (50) 106-72-52Vodafone( МТС, UMS)
- +380 (63) 767-56-56Life Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фильтр воздушный в сборе, МТЗ 921/950/1025/1021, (Donaldson)
Каталожный номер: G090219
Воздушный фильтр производства компании Donaldson, устанавливается в системе очистки воздуха двигателя на технике МТЗ 952, 950, 1025, 1021.
- Впускной диаметр: 4,48 дюйма (114 мм).
- Выход диаметр: 3,50 дюйма (89 мм).
- Длина тела: 15,75 дюйма (400 мм).
- Диаметр тела: 9,53 дюйма (242 ММ).
- Под фильтры P780523+P780522
Атрибути (характеристики)
| Діаметр впускного отвору | 114 мм (4.49 Дюйми) |
| Діаметр випускного отвору | 89 мм (3.50 Дюйми) |
| Діаметр (максимальний) | 242 мм (9.53 Дюйми) |
| Довжина корпусу | 322.6 мм (12.70 Дюйми) |
| Повна довжина | 453.5 мм (17.85 Дюйми) |
| Номінальна швидкість потоку низького діапазону | 7.2 Куб. мм (254 Куб. фути/хв) |
| Номінальна швидкість потоку середнього діапазону | 9 Куб. мм (318 Куб. фути/хв) |
| Номінальна швидкість потоку високого діапазону | 9.8 Куб. мм (346 Куб. фути/хв) |
| Опір низького діапазону | 152 Міліметри водяного стовпа (5.98 Дюйми водяного стовпа) |
| Опір середнього діапазону | 203 Міліметри водяного стовпа (7.99 Дюйми водяного стовпа) |
| Опір високого діапазону | 254 Міліметри водяного стовпа (10.00 Дюйми водяного стовпа) |
| Вид конструкції | Radialseal |
| Група | FPG |
| Бренд | RadialSeal/Alexin™ |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | G090219 |
| Виробник | Donaldson Company |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базовий номер | Зв'язок!!! Тел. 0680887935 Тел. 0501067252 |
| Вживаність | Техніка МТЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 295,57 ₴



